Про студію дизайну та декору, весільний салон-агенцію | Фрейя | Тернопіль


Справжнє свято народжується там, де красиві емоції щастя проживаються у майстерно оформленому просторі! Студія дизайну і декору «Фрейя» спеціалізується на святковому, декоративному оформленні приміщень та стилістичному супроводі свят, і створена для того, щоб зробити найважливіші та найрадісніші для вас моменти ще прекраснішими!

Ще прекраснішою, згідно із міфами, скандинавську богиню кохання і краси Фрейю робило чарівне намисто Брісінґамен. Студія декору «Фрейя» також володіє «магічними артефактами», серед них зокрема:

Професіоналізм. Наші дизайнери, флористи, стилісти навчалися у провідних майстрів флористів-декораторів Польщі, Голландії, України, Молдови, зокрема у багаторазового чемпіона світових флористичних конкурсів Ніколая Агопа. Крім того, ми регулярно відвідуємо міжнародні спеціалізовані виставки та семінари, а отже завжди у курсі новітніх методик, матеріалів і технік.

Бездоганна репутація – підтверджена багаторічним досвідом і виключно позитивними відгуками наших клієнтів, з якими ми підтримуємо дружні стосунки і після виконання замовлення. Позаяк кожний проект, не залежно від його масштабу, ми виконуємо зі 100% віддачею та натхненням: чи це невеличкий сімейний ювілей, чи грандіозний захід, як то Віденський бал у Тернополі.

Креативність та індивідуальний підхід. Ми працюємо лише на ексклюзивний результат. Наша команда щиро захоплена улюбленою справою. Відповідно нові творчі рішення, неординарні ідеї, розкриття індивідуальності клієнта у виконуваному проекті – є для нас пріоритетними.

Студія «Фрейя» носить ім’я богині кохання не лише через його милозвучність. Створювати справжню красу нас надихає любов – любов молодят, яким ми оформляємо весілля, любов батьків, яким ми розробляємо інтер’єр дитячої кімнати для їх малюка, любов ресторатора до власної справи, якому ми прикрашаємо зал на відкриття… Кожний новий крок у щасливе життя має бути легким та красивим! Студія дизайну та декору «Фрейя» знає як це зробити!