Весілля без переполоху | Фрейя, Студія дизайну та декору

Весілля без переполоху


9 ознак вправного організатора
Якщо ви плануєте зіграти весілля один раз, то не варто помилятися із вибором. Мова йде не про обрання другої половинки (хоча це також дуже важливо). Поговоримо про інше – як правильно вибрати організатора весілля. Насамперед слід визначитися, чого ви бажаєте: весільного переполоху чи справжнього задоволення від власного свята. Якщо перший варіант ви відкинули, то одразу викреслюємо зі списку претендентів вас самих. Повірте, це лише зайві нерви – і одружуватися, і весілля влаштовувати. Зовсім інша справа – це довіритись професіоналам. А як їх відрізнити від інших – читайте далі. 
 
1. Відмінна репутація
Диму без вогню не буває. Але часом ми можемо бачити результати сусіднього вогнища. Недобросовісна конкуренція існує і серед весільних агентств. Тому беріть до уваги лише конкретні факти. Оціночні судження типу „гарно, негарно” по великому рахунку нічого не означають. Вони лише підтверджують приказку, що за смаками не судять. Об’єктивність – ось що важливо. Зустріньтеся з попередніми клієнтами, запитайте у знайомих, у людей, послуги яких продає агентство... Чим більше даних у рівнянні – тим правильніший розв’язок.
 
2. Весь комплекс послуг
Товар весільного агентства – це безтурботність та радість наречених під час свята. Ви купуєте послуги з організації події, а не якоїсь її частини. І у списку цих послуг має бути максимум позицій: виїзна церемонія, музичний супровід, послуги флориста, перукаря, візажиста, оформлення залу та весільного кортежу, шоу-програма, фото- та відеосупровід тощо.  
 
3. Широкий асортимент
Для реалізації кожної послуги вправний організатор володіє широким арсеналом засобів. Як це перевірити? Переглядаючи портфоліо робіт, зверніть увагу на те, чим відрізняється одне весілля від іншого. Якщо на фото лише різні ракурси та наречені... Закрийте альбом і йдіть. Бо ви ризикуєте опинитися на цьому ж конвеєрі. 
 
4. Відчуття стилю
Кожне весілля з родзинкою, цікаве і неповторне, але роботи можна умовно поділити за сезонами? Ви маєте справу зі спеціалістом з весільної моди. Це не так страшно, як відсутність попередньої ознаки. Однак весілля – це все таки не туфлі, модні сьогодні і немодні завтра. Це свято, яке має відображати характер молодят. Ось чому важлива не мода, а стиль. І справжні „профі” на цьому знаються.
 
5. Знання традицій
Також вони знаються і на традиціях. Причому орієнтуються у весільному ритуалі як різних  регіонів, так і країн. Такі фахівці – справжня знахідка для вашого свята. Вони здатні створити не лише оригінальний сценарій, але й органічний.
 
6. Пунктуальність
Усі оплачені вами послуги мають бути надані вчасно. І ніяк інакше, бо другого дублю не буде. І якщо на зустрічі з вами організатор регулярно запізнюється, то він не вміє планувати свій час. Здогадуєтесь, як він планує і організовує весілля? 
 
7. Схильність до дискусій
Шаблоном ”клієнт завжди правий” користуються невпевнені в собі початківці. Ось чому схильність до дискусій ми зарахували до чеснот. Грамотний спеціаліст має власну думку, підкріплену досвідом. І він цією думкою тактовно поділиться, навіть якщо вона відрізняється від ідей клієнта. Вправний організатор не підлабузнюється і не нав’язує водночас.
 
8. Гнучка цінова політика
У хорошому агентстві вас не спокушатимуть низькими цінами чи престижністю за великі гроші. Вправний організатор вміло розпоряджається будь-яким весільним бюджетом. Саме такі спеціалісти вбережуть вас від марних витрат, яких ви могли б зазнати, якщо б організовували весілля самі. 
 
9. Відчуття людей
Не тактильне, звісно, а психологічне. З вправним організатором весіль розмовляти легко і приємно. Він наче вгадує ваші смаки та побажання, розуміє вашу індивідуальність. А отже і весілля ваше здатен зробити неповторно прекрасним.
 
Автор тексту: Валерія Климчук