ВЕСІЛЛЯ У КВІТАХ ТА МЕТЕЛИКАХ | Фрейя, Студія дизайну та декору

ВЕСІЛЛЯ У КВІТАХ ТА МЕТЕЛИКАХ


Правду кажуть, що доля зазвичай ходить близько, але ми не одразу її помічаємо. Так було і у нас. Скільки канікул ми провели в одному місті, навідуючи своїх бабусь, а закохалися лише після випадкового дабл-побачення. Потім були романтичні прогулянки, смс-зізнання... І от опівночі перед моїм днем народження Коля освідчився мені в бажанні бути разом завжди. Багато квітів, пісень про кохання та метелики – наше весілля було дивовижно красивим.

Перший спогад того дня – піднесені відчуття після таїнства вінчання. Обітниці, церковні дзвони, алея з квітів... Квітів, до речі, на нашому святі не бракувало. Я дуже хотіла, щоб весілля переливалося у пелюстках в білих, зелених, соковито рожевих відтінках. Та як це втілити у букеті, у композиціях за гостьовими столиками, в оздобленні подіуму для наречених – не уявляла. Тож довірила цю справу професійному флористу – Олені Несторович (студія дизайну та декору «Фрейя»). Вони й відтворили мої мрії з допомогою троянд, хризантем, гортензій, евстом та антуріумів.

А от ідею з метеликами я запозичила з весільних Інтернет-форумів. Зображення цих ніжних створінь було на наших запрошеннях, й мені дуже хотілося, щоб тропічні метелики пурхали і на самому святі. Але мене повсякчас відмовляли від цього: і Коля, і батьки… Як згодом з’ясувалося, просто такий подарунок-сюрприз готувала для нас сестра нареченого. Після першого танцю (який, між іншим, ми вивчили лише за три дні до події) нам піднесли гарно декоровану коробку. І коли ми її відкрили – звідти вилетіли такі омріяні, неймовірної краси метелики…

Та на цьому сюрпризи не закінчилися, щонайменше для мене самої. Адже якою буде шоу-програма на весіллі, я не знала. Її готували Коля і його батько. Єдиний виступ, про який я знала і на який чекала – був пісенний дарунок від мого дідуся. Друга частина концертної програми була приємною несподіванкою: виступи Едуарда Романюти, Віктора Гріна, Іво Бобула.

Весілля минуло, та наше свято не закінчилося. Воно продовжилося в медовий місяць на Мальдівах і триває досі. Та хіба може бути інакше, коли поряд кохана людина та спогади про чудове весілля з метеликами – символом щасливої долі, що так беззвучно і красиво завжди літає поруч…

Тетяна Голомша